Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 60 pontom lett a központi...

60 pontom lett a központi felvételin. Nem valami jó, tudom viszont a félévim kitűnő lett. Szerintetek így felvesznek Szekszárdra a Garay János gimnáziumba humán tagozatra? Valaki esetleg tudna véleményt mondani a gimiről?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 22:10
1 2
 1/11 cukimuki0131 válasza:
Véleményt azt nem tudok,sőt,fogalmam sincsen a suliról,DE ha mehetsz szóbelizni és ott jól teljesítesz akkor sztem semmi gond nem lesz! Hajrá!!! :)
2015. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
minden lehetséges bízz magadba és kapd össze magad a szóbelire am másé se olyan fényes hidd el
2015. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem! :) Sajnos nem lesz szòbelim, vagyis már utánanéztem a honlapon, hogy van e a gimibe szòbeli, de sehol sem ìrták. Köszönöm a bìztatást!
2015. jan. 23. 22:26
 4/11 anonim válasza:
Szia! tavaly elott ugy vettek fel humanra az osztalytarsamat,hogy 53-54 pontja lett es majdnem negyes tanulo volt! Szoval semmi para,szerintem van eselyed, drukkolok:)
2015. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:DD de jó köszönöm!! És jól érzi ott magát? :)
2015. jan. 24. 22:45
 6/11 anonim válasza:
Igen,nagyon sok ismerosom odajar,es csak egy ketto embert tudok aki elment par honap utan a sulibol:) unokatesom is odajar ,o nagyonjol erzi magat:)
2015. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D de jó! Most megnyugtattál! Köszönöm szépen a válaszod! :)
2015. jan. 26. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Van esélyed mindenképpen! Nagyon jó iskola, imádom. Nem olyan szörnyűek a tanárok, mint ahogy mondják. Sőt, én kifejezetten szeretem őket. Közösség szuper, programok szintén. Nem fogod megbánni, ha idejössz! Az oktatás színvonala is magas, ha tanulni akarsz és szeretnél valakivé válni akkor tökéletes döntés! Lusta diákokat nem szeretik! Bár félévid kitűnő, akkor a szorgalmaddal nem lesz probléma! Sok sikert!
2015. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem! :) Köszönöm szépen!

Remélem felvesznek >.<

2015. febr. 23. 17:29
 10/11 anonim válasza:
Jaj, ne járj oda:(
2015. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!