Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Kisképzőbe?...

Cukimuki0131 kérdése:

Van esélyem a Kisképzőbe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok.Mindig ötös voltam rajzból,jól is rajzolok, ez persze nem nagy szám.DE ha idén elkezdem az előkészítőt (a kisképzőset),meg otthon is rajzolgatok,akkor van esélyem? Nagyon szeretnék mozgókép szakra menni,az nem olyan népszerű mint a grafika,ezért is gondolom,hogy esélyesebb.Szerintetek??? :)

2015. jan. 24. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos pont, hogy az animáció és a grafika a legnépszerűbb. Mindkettőre hosszú a sor. Én is oda akartam volna menni. 5-től kezdve kitűnő volt a bizonyítványom, 72 pontos a központi írásbelim, és Kisképzőben tanult tanáraim oktattak. Még így sem vettek fel.


De én úgy tudom, hogyha a Kisképző előkészítőjére jársz, akkor már van is egy kis protekciód. Sajnos (neked nyilván örömhír lesz :) ), aki a Kisképző előkészítőjére jár, az nagyobb esélyekkel indul. Szóval igen, lehet rá esélyed. Viszont az, hogy az iskolában rajzból ötös vagy, édeskevés - az én példámból is kiderül. Úgyhogy igenis nagy szám, hogy elkezdted az előkészítőt.

2015. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, félreértettem. Azt hittem, hogy az előkészítőre írtad, hogy nem nagy szám.
2015. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek meg: Köszi!! :3
2015. jan. 24. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is van esélyed még. Ne add fel!
2015. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!