Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik döntik el, hogy kit...

Kik döntik el, hogy kit vesznek fel középsuliba? Az iskola, vagy Győrben a bizottság?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs Győrben semmiféle bizottság.

VAn egy pontszámod, amit a bizonyítványod ad, van egy, amit az írásbeli (ha volt), és van egy, amit a sóbeli (ha van). Ezeket összeadják, bepötyögik a neved mellé egy gépen, és a gép kidobja egy algoritmus alapján, ki hova kerül be. Ez figyelembe vesz a pontszámot, és azt hogy hányadik helyen jelölted az iskolát.

2015. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) csak sokan mondják,hogy Győrben zajlik le ez az egész..
2015. jan. 24. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
De tegyük fel, ha mit tudom én 40. gyerek vagyok a rangsorban, 30 gyereket vesznek fel, és 10 gyerek felettem másik sulit jelöl elsőnek, azt Győr látja? Vagy csak az adott suli, és akkor Győrben dönthetnek úgy, hogy mégsem vesznek fel, pedig elsőnek jelöltem a sulit, és az adott suli alapján felvesznek?
2015. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy látja a központ, pont hogy az adott suli nem látja.
2015. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontszám szt sorba rakja a gé a jelentkezőket. A legmagasabb pontszámút berakja az első helyre, amit megjelölt. A másodikat is berakja az elsőre, stb. A 128. gyerek olyan sulit jelölt elsőnek, ahol már beteltek a helyek, ezért őt a másodikra rakja. Kb így képzeljétek el.
2015. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Ez valami óriási adatbázis-kezelő táblázat? Vagy excel?
2015. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát azt én meg nem mondom neked, hogy milyen program, de kb hasonló, mint ami a felsőoktatási jelentkezéseket is kezeli. Csont hülye vagyok az informatikához, erről is csak azért tudok, mert pedagógusként muszáj tudnom, ha kérdezik a szülők vagy diákok :)
2015. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban Győrben van ez a központ. Konkrétan mi a kérdés?
2015. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!