Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan dietetikusnak...

Van itt olyan dietetikusnak tanul (vagy van ilyen ismerőse)? Mennyire durva ott a kémia? (többi lent)

Figyelt kérdés

Gondolom,tul.képpen ezen alapszik az egész..Én bioszból fogok emeltezni,kémiát 10.osztályig tanultunk csak gimiben (nem volt túl magas az oktatás minősége e tárgyból)...Szóval abból nem vagyok valami jó. Ha esetleg felvennének,sok tanulással el lehet végezni azért?:( Gyógytornászat is érdekel,azt is jelölöm.

Esetleg tapasztalatok? Nagyon megköszönném!



2015. jan. 25. 17:49
1 2
 11/11 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:
Helló! Ahogy elnézem, csak év vagyok aki névvel vállalja magát, senki más. A dietetikai alapjai soha sem fognak változni, én 1992-ben végeztem, és amikor legutoljára 2014. őszén bent voltam a SOTE Dietetika Tanszékén, akkor bizony igen csak korszerű könyveket és oktatási tematikát láttam, ergo hazudok....hogy Pécsett mi van, azt nem tudom! Másrészt, nyugodtan lehet jelezni a Pécsi Kar tanszékvezetőjének, hogy vegyék észre, hogy ua tanítják, mint 1970-s években...hiszen a kolléga aki ezt írta, már akkor is ott volt, és azóta is odajár???Ha jól tudom egyébként a Pécsi Kar csak az 1975-s Budapesti Kar után indult. Nem baj az ha valakinek nem tetszik a dietetikai oktatás, mert bizony valljuk be, majd ha valaki kijut az iskolából, amit felszedett tudást, abból kell megélnie, és nem mindenki képes felvenni azt a tudást, amiből megtud élni, de hát el lehet menni edzőnek is....ami mellett valóban önszorgalomból meg lehet "tanulni" a dietetikát, csak éppen az Isten mentesen meg attól az edzőtől, aki a sport mellé a szoptatós anyukát fogyókúráztatja, a BMI: 40-s súlyos metabolikus x-s beteget meg guggoltatja...Persze, vannak a szakmához nem kellően hozzáértő dietetikusok is, de vannak fodrászok is, autószerelők is, sőt, orvosok is! Klima Anita
2015. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!