Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kiírattam magamat az...

Ha kiírattam magamat az orvossal, de én bejárok kajálni és észrevesznek, milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 08:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megtehetik, hogy az orvosi igazolás ellenére igazolatlannak veszik a hiányzásodat. Jogukban áll.
2015. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem áll jogukban, ha nem alapozzák meg. Mi lenne a vád alapja? Hogy bement kajálni és nyilván nem fekvő beteg? Ezzel egy orvos döntését bírálnák felül, amihez tanárként nincs joguk.
2015. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

miről beszélsz, előző? milyen orvosi döntésről? tudod, mit írt az orvos? ha azt írta, igazolja, hogy betegség miatt hiányzik a tanításról, de enni bemehet szegényke, akkor rendben. Egyébként meg ha nincs ilyen részletezés akkor provokálásnak veszik a tanarak és azt nem szokták szeretni.

(p.s. vannak olyanok, akiknek nem a vasárnap a szünnap, csak a miheztartás végett:D)

2015. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy provokálás, de nem bírálhatják felül önkényesen. Máskülönben az orvosnak sem kell ilyen szinten specifikálnia a hiányzást.
2015. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat :)

Egyébként 8 óráim vannak, aminek a fele gyakorlat. Betegség miatt a sulit lehet szüneteltetni, de az étkezést nem, alapvető emberi szükséglet. 5 percre lakom a sulitól, nehogy már más megmondja hogy bemehetek-e. Egyébként pedig az érettségi után jöttem rá, hogy mennyire értelmetlen dolog az iskola. A tanárok azon izéltek hogy megfogok bukni, ennek ellenére 3-4-es lett az érettségim, sőt, történelemből 100%-os lett a szóbelim. Szóval nekem ne magyarázza senki sem, hogy éljek úgy mint ahogy a nagy tanároknak tetszik. Főleg hogy a tanárok 90%-a a pofátlan bunkókat nagyobb előnyben részesíti mint a jó kis állampolgárokat! Legelső: attól hogy te szolgalelkű vagy és becsicskulsz a rendszernek, nem a normális embereken kéne kitöltened a frusztrációdat. Keress egy jó pszichológust, hidd el utána könnyebb lesz!

2015. jan. 26. 12:41
 16/18 A kérdező kommentje:
Még valamit kedves legelső. "Egyébként meg ha nincs ilyen részletezés akkor provokálásnak veszik a tanarak és azt nem szokták szeretni. " Ne úgy élj hogy másoknak tetsszen, hanem úgy ahogy neked jó!
2015. jan. 26. 12:43
 17/18 anonim ***** válasza:

"nehogy már más megmondja hogy bemehetek-e."

Miért nem ezzel kezdted? Mi meg felelünk: menj, nem tudjuk mi a büntetés - mivel nem ismerjük az iskoládat.

*

"Legelső: attól hogy te szolgalelkű vagy és becsicskulsz a rendszernek, nem a normális embereken kéne kitöltened a frusztrációdat. Keress egy jó pszichológust, hidd el utána könnyebb lesz!" -imigyen szólott Kérdezőnk.


Köszönöm az igen BÖLCS ÉS HASZNOS tanácsot, és az idő spórolást, ugyanis épp azt akartam most épp kérdezni/ kiírni:

Jó napot kívánok, én szolgalelkű vagyok és becsicskult- frusztrált. Könnyebb lesz-e az életem, ha keresek egy jó pszichológust?

:D :D :D :D :D :D

2015. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Úristen, nap kérdése :DDDDD. És most megyek, és becsicskulok a rendszernek azáltal, hogy megeszek egy CBA-ban vásárolt almát, és közben megtanulom a tételeimet hogy a Nagy Tanároknak is becsicskuljak :DDD. Kérdező, te ritka nagy gyökér vagy :DDD.
2015. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!