Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách Gimiben BUDAPESTEN,...

A Madách Gimiben BUDAPESTEN, ha én a haladó angol ötéves képzésre szeretnék jelentkezni, akkor már a jelentkezési lapon fel kell tünteni, hogy 0. évben latint vagy kínait szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kérdezik, akkor valamit írj oda
2015. jan. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesszus kínait?

Mást nem lehet?

2015. jan. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát 0. évben kínai vagy latin közül lehet választani és csak utána lehet váltani, vagy esetleg meghagyni a nyelvet. Én utána németre szeretnék váltani, csak 0.-ban nem tudom eldönteni, hogy melyik nyelv lenne érdemes.
2015. jan. 27. 06:18
 5/5 klopusz ***** válasza:
Mi beírtuk abba a sorba, ahol a tanulni kívánt nyelvet kérdezik. Mondjuk ez szerintem csak tájékoztató jellegű, mert véglegesíteni akkor kell, ha felvettek. Az első szülőin kell leadni a papírt.
2015. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!