Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a középfokú angol (komplex)...

Ha a középfokú angol (komplex) nyelvvizsgám 83%-os lett, kb. mennyi lehetne így az emelt szintű érettségim belőle?

Figyelt kérdés
Persze tudom,hogy ezt így nem lehet megjósolni,de valami körülbelüli érték szerintetek? Készülök rá májusig az alap,de kíváncsi lennek a véleményekre:)

2015. jan. 28. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A középfokú angol nyelvvizsga szintjének felel meg az emelt.
2015. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Nincs igaza az elsonek!!!

Az angol emelt majdnem olyan nehez mint a felsofok....

Nem tudom hallottal a tavaly emelt botranyrol... De ott aki 80%os felsofokkal ment is epphogy osszeszenvedett 70%ot...

A legtoben angol emeltre mennek, ezert nem lenne jo az allamnak ha tul konnyu lenne, mert akk mindenki bejut a szakara...

Mas nyelvekbol lehet olyan mint egy B2 de angolbol pont nem....

Gyakorold be a tipusfeladatokat es a szobelire az 1000kerdes 1000 valasz C1-es valtozatat olvasd el, mert barmilyen temakorrel talalkozhatsz, ami a B2es tudassal edeskeves lesz.

Nem azt mondom, hogy uhh a legnehezebb felveteli targy mert az nem az angol :D

De nem olyan konnyu mint az emberek az hiszik :)))

2015. febr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, igen... Amikor meg én érettségiztem, akkor meg a matek volt sokkal nehezebb, mint máskor...;D

A magnós problémáról hallottam, de az egy külön történet. Csak a kedvedért belenéztem a tavalyiba, ez még mindig nem egy C1 szint, talán egy BME vagy egy Origo B2es.

2015. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3#

hát én 11.ben angol B2-ztem (EURO), nem volt nehéz egyáltalán 80% körül lett az egész...

rá másfél évre mentem emeltre, úgy hogy rengeteget fejlődtem, tanultam stb még is csak 60% lett....

BME francia nyelvvizsgám van, az pl könnyebb, mint a francia emelt... B2-B2 között lehet van különbség de nem sok...

A matek emelt is évről évre könnyebb...

2015. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!