Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg fogok bukni matek érettség...

Meg fogok bukni matek érettségin? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igaz,hogy 3-as vagyok belőle (egész gimi alatt ennyi voltam),de most meg hogy gyakorlok,hát 26 pontnál több nem lett feladatsor :(( Többi tárggyal semmi bajom,azok 4-esek/5-ösök simán...

Járok külön tanárhoz is,de pl.nála megértem a függvényt,logaritmust de itthon meg egyszerűen azt sem tudom mit kezdjek vele..:"(

Valami tapasztalat? 2-esre megírnám örülnék neki,de nagyon félek,hogy annyi sem lesz.



2015. jan. 29. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Van megoldása az érettséginek, nézd meg, tanuld meg, és menni fog.
2015. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi évfolyamunkban amikor érettségiztem volt vagy 10-15 ilyen úgymond veszélyeztetett személy és láss csodát senki nem bukott meg. Hidd el, hogy te sem fogsz megbukni a tanárnak se lesz kedve szóbeliztetni majd júniusban. :D Még egy jó tanács, a négyjegyű függvénytáblázatot feltétlen használd és forgasd, mert azzal biztos megvan a kettes. Illetve gyúrj rá az első részre, ahol ha jól emlékszem 30 pontot lehet szerezni. Egyszerű kis feladatok, én már ott majdnem megszereztem a kettest. Előző érettségikből gyakorolsz, akkor biztos meglesz, sima ügy lesz. :)
2015. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
enyém 86%-os volt :)
2015. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
én 95%-os matek érettségit írtam és 3-as voltam. Megoldottam az összes érettségi feladatot az elmúlt 10 évben ez volt a tanulásom.
2015. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Én középiskolában végig a kettesért küzdöttem és 55% lett a matek érettségim, pedig arra is pont annyit tanultam amennyit évközben, azaz semennyit :)


Aki 2-esre nem tudja megírni az komolyan retardált.

2015. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb lehetetlen megbukni. Gyakorolj. Amúgy semmit nem ér a külön tanár ha csak eljársz. Azzal érsz valamit, ha gyakorolsz külön órán kívül is!
2015. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most tartasz 26 pontnál, és még van 3 hónapod. Azalatt remélhetőleg csak fejlődni fogsz. Gyakoroljál tovább!
2015. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sidel ***** válasza:
100%
Igaz, én emeltem voltam, de gyakorlás alatt én is végig a kettes szint alatt teljesítettem, nagyon siralmasan. Érettségire ezt felhoztam 5-ösre. :) Sok gyakorlás. A függvénytáblát pedig tanuld meg használni, forgasd, tudd, hogy mit hol találsz benne/megtalálod e benne...
2015. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Na milyen lett?
2015. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3-as lett végül(48%) :D Hála Istennek! Pedig megírás után azt hittem mehetek szóbelire....
2015. máj. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!