Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Légyszi, segítsen, aki tud,...

Légyszi, segítsen, aki tud, mit lehet tudni az ösztöndíj visszafizetésről? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 tanévben 3 félévet jártam egy egyetemen, államilag támogatott formában, de sajnos egy tárgyat nem tudtam teljesíteni, ezért töröltek a névsorból. Ma kaptam levelet, hogy a 3 támogatott félév összegének a felét 30 napon belül fizessem vissza. Szeptembertől szeretnék egy másik egyetemet kezdeni, ahová a pontszámaim valószínűleg elegendőek. Ha felvesznek és elkezdem, akkor is vissza kell most fizetnem ezt az összeget? Vagy akkor el lehet halasztani kérvénnyel? Vagy ha most kifizetem ezt az összeget, újra 12 félév állna rendelkezésemre? Vagy azt nem lehet, hogy most nem fizetek, és a végén pl. az utolsó évben ha elfogy a támogatott féléveim száma, akkor fizetek? Akinek volt ilyen gondja, segítene, hogy hogyan működik ez? (Már írtam az Oktatási Hivatalnak, de még nem írtak vissza,, mindenképpen fel akarom velük venni a kapcsolatot, csak előre érdeklődnék). A segítséget előre is köszi.

2015. jan. 29. 15:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!