Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanulmányi ösztöndíj jár-e? ...

Tanulmányi ösztöndíj jár-e? a mintatervben előírt tantárgyat teljesítettem ebben a félévben (átlagom:3,9), de van ez mellett 1 cv-s tantárgyam is még. kérdés: ha a cv-t nem teljesítem, akkor kaphatok még ösztöndíjat, vagy a cv alapból kizáró ok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindehol máshogy számítják a tanulmányi ösztöndíjat. Valahol kreditindexet, valahol súlyozással számolják, karonként eltérő. Másrészt mi az a cv? Én eddig úgy tudtam, hogy az az önéletrajz.
2015. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, a cv a "Csak Vizsgakurzus" rövidebb formája (azaz egy olyan tárgy amelyből korábbi szemeszterek valamelyikében már megszerezted az aláírást, a vizsga viszont nem sikerült vagy alapból nem is vizsgáztál belőle az adott félévben), de egyébként igazad van, mindenhol máshol számolják. Kérdező, nem írtad, hogy melyik egyetemről van szó, mert nálunk pl. 3,9 az nagyon karcsú, de a BME-n ez már zseniálisnak számít :)
2015. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ME és köszönöm az eddigi válaszokat
2015. jan. 23. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!