Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Ady Endre Gimnáziu...

A Debreceni Ady Endre Gimnáziumba szeretnék járni, első 3 helyre azt jelöltem (kéttan, német nyek, angol nyek). Ha csinálok egy max pontos szóbelit, akkor van még esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
A Debreceni Ady Endre Gimnáziumba szeretnék járni, elsõ 3 helyre azt jelöltem (kéttan, német nyek, angol nyek). 54 pontot írtam sajnos, a vitt pontom, pedig 45pont. Ha csinálok egy max pontos szóbelit, akkor van még esélyem bejutni? Nagyon el vagyok szomorodva, írjatok légyszi!😭

2015. febr. 1. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
talán a németre van esélyed bejutni, mert oda mindig kevesebben jelentkeznek, és sokan ki is eshetnek előtted :) ne legyél elszomorodva, engem sajnos nem vettek fel oda tavaly, megyós lettem és egyáltalán nem bántam meg hogy nem az Adyba kerültem :)
2015. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:) Azért nekem az Ady az tényleg egy 'álom suli'... Az Adyn kívül még a TÁG-nak írtam be az angol nyekes szakját. Szerintetek írjak be még más sulit?
2015. febr. 2. 15:03
 3/15 anonim ***** válasza:

A TÁG-ba sajnos ez kevés. Az Adyba viszont szerintem tuti felvennének :) Úgyhogy a szóbelin teljesíts, és bent vagy.

Még egy biztonsági gimit azért érdemes beírni, ha nem vennének fel a többibe ;)

2015. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

első vagyok.. nekem is álom suli volt, segítséggel majdnem úgy volt hogy bent vagyok, sírtam is örömömben, az osztályom is nagyon jó lett volna:)

Szerintem is írj be menő sulikat. Medgyessy..:$

2015. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
jajj nem menő, hanem *mentő :D
2015. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂 Köszi a válaszokat, egy kicsit megnyugtattatok😂
2015. febr. 2. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2015. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4.6 😊
2015. febr. 8. 07:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi pontjaim vannak:)),én is másodiknak jelölöm az Adyt,szerintem megéri megpróbálni,idén úgyse sikerült mindenkinek túl jól a központi szóval még van esély:)
2015. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak most már félek a kéttanos szóbelitől.😃 De szerintem németre fel fognak venni, mert ott a szóbelin nem lehet nagyot hibázni.😊
2015. febr. 11. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!