Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Ady Endre Gimnáziu...

A Debreceni Ady Endre Gimnáziumba szeretnék járni, első 3 helyre azt jelöltem (kéttan, német nyek, angol nyek). Ha csinálok egy max pontos szóbelit, akkor van még esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
A Debreceni Ady Endre Gimnáziumba szeretnék járni, elsõ 3 helyre azt jelöltem (kéttan, német nyek, angol nyek). 54 pontot írtam sajnos, a vitt pontom, pedig 45pont. Ha csinálok egy max pontos szóbelit, akkor van még esélyem bejutni? Nagyon el vagyok szomorodva, írjatok légyszi!😭

2015. febr. 1. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is félek a szóbelitől:D.Sok sikert neked! :)
2015. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nekem is az Ady az álom suli, nem vettek fel az írásbeli 74 pontommal, és a dóczyba kerültem... de téged hátha felvesznek
2015. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azigen... Azt hogy? De félévkor átmehettél volna😔 Hát sajnálom, és reménykedem, hogy nekem összejön.
2015. febr. 18. 06:07
 14/15 anonim válasza:
Én is az Adyt jelölöm meg elsőnek, német nyek-et, felvételin 56 pontom lett és 4.9-es az átlagom, szóval még egy kicsit reménykedem , hogy felvesznek! Gondolom, te is hétfőn szóbelizel:D
2015. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hat ennyi pomttal max peotekcioval remenykedj a nemetben:D szamoljunk csak. 45+54=99 ehhez ha hozzaveszunk egy maxos szobelit, ami 30 pont, az ugy meg mindig 129... Es vagy 180 a max. Sok sikert
2015. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!