Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz ha nem járok be az...

Mi lesz ha nem járok be az iskolába?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és áprilisban 16 éves de tudom hogy változott a tankötelezettség így ebben az évben végig kéne járnom. de mi van ha többet nem megyek be? nyomós okom van rá, köszönöm a válaszokat!!!

2015. febr. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hülye maradsz.
2015. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendes vagy. olyanra gondoltam mint pl családi pótlék megvonás vagy büntetés, akármi..?
2015. febr. 2. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Családit valszeg megvonják majd a hiányzások miatt(ha nem igazolod)
2015. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is ebben a helyztetben vagyok és nagyon bánom. 18 éves vagyok. Tavaly végeztem volna. Ha rendesen bejártam volna mára már meglenne az érettségim és egy szakmám is. Sajnos velem is történtek bizonyos dolgok amik gátolnak abban, hogy bejárjak. Hidd el nem éri meg. szerintem menj be! Meg fogod bánni! Nem lesz végzetséged, nem lesz munkád. Nem lesz pénzed lakásra és kajáraa. Hogy fogsz élni? Anyádon, apádon?? Jegyezd meg, a szüleid nem lesznek örökre mögötted! Hallgasd meg, érdemes!! Youtube: Nevenincs - Csak tanulj
2015. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lesz, hogy buta maradsz, tudatlan.
2015. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lesz h ha sok igazolatlan gyulemlik fel akk kuldenek par levelet a szuleidnek majd ha azutan se mesz be akk kuldenek vmi hatosagi embert h miert nem jarsz be. En ezt azert tudtam meg mert mikor kulfoldre koltoztem akk a suli mondta h intezzem el h papiron magantanulo legyek kulonben ez lesz. Ja es akinek sok a hianyzasa azt kirughatjak. Javasolnam h jarj be mert hulye maradsz :DD de most komolyan nem hinnem h elfogadhato indok van arra ha csak szimplan nem mesz be...
2015. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!