Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt orvostanhallhatók?...

Vannak itt orvostanhallhatók? Mi a véleményetek? Igaz ez, vagy nem feltétlen?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs életeteket egyetem mellett? Azt hallottam, hogy annyit kell tanulni, hogy nincs idő barátokra, hobbira az első három évben, mert hogy egész nap tanulni kell, látástól vakulásig.

2015. febr. 4. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rám speciel egyáltalán nem igaz.

De az emberek különbözőek, különböző képességekkel. Nekem ilyen szempontból szerencsém van, könnyen és gyorsan tanulok. Van, aki 3-szor annyi tanulással is rosszabb jegeket kap, mint én. Persze lehet, hogy neki sem a képességeivel, hanem a tanulási módszerével van a gond.

2015. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert szerintem barmennyire is jo kepessegu valaki mindenkepp lemondasokkal jar. En dolgozom kozbe hetente igaz csak 1-1 napot plussz van idom a barataimra is de az teny h vannak hetek mikor tenyleg csak a konyv felett lehet ulni.
2015. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sok mindentől függ, pl.: a tanulási sebességedtől, a logikádtól, a szorgalmadtól...

Amúgy valamilyen lemondással mindig jár. Én például az alvásidőmet rövidítem meg, hogy beleférjek a napba.

2015. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is képesség függő és azért egy jó adag szerencse sem árt pl vizsgaidőszakban. Szorgalmi időszakban is tanulgattam persze, ZH előtt fokozottan, de ami igazán fontos arra mindig volt időm. Vizsgaidőszakban is ha van rá mód és az ember ügyesen osztja be az idejét, akkor belefér egy egy pihengetős nap. Kell is az ilyesmi, muszáj is tudatosan időt szánnod kicsit a lazulásra, különben előbb utóbb becsavarodsz.
2015. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos én nem vagyok zseninek mondható, úgyhogy én egyes vizsgáknál vért izzadok. Utána meg már kedvem sincs bulizni menni, nem is tudom, vagy fél éve voltam utoljára este bármerre is.
2015. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden a jó időbeosztáson múlik. Szorgalmiban még bőven jut idő szinte mindenre, a vizsgaidőszak viszont tényleg olyan hogy esélytelen hogy max 1-2 napot kivéve nagyon kirúgj a hámból.

De igazából tényleg egyéni képességek kérdése. Igazából szerintem nem is éri meg minden nap szorgalmiban is egész nap tanulni, csak beleőrülsz. Nyilván napi 1-2 órát rá kell szánni átlagba, de hagyni KELL időt másra is.

2015. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül,én ilyen szempontból teljesen spontán vagyok,ha tanulok akkor rászánom az időt és megtanulom az anyagot.Ha bulizni van kedvem,akkor bulizok,egyszer élünk elven és nem stresszelek,hogy 'jaj ezt meg azt megkell taulni és jajj mi lesz'.Sosem volt olyan,hogy nem lett sehogy.De igazából teljesen időbeosztás kérdése.
2015. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!