Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit válasszak továbbtanulásnak?

Mit válasszak továbbtanulásnak?

Figyelt kérdés

Opciók:

1.: Olyan szak, ami érdekel, szívesen is csinálnám, van esélyem elhelyezkedni, bár nem biztos, de nagyon keveset keresnék vele.

2.: Olyan szak, ami nem annyira érdekel, nehezebb is, több matek kell hozzá (rossz vagyok belőle), de családi kapcsolatok által szinte biztos, hogy lesz munkám, és a fizetés sem lesz rossz.


Szerintetek?


2015. febr. 7. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp azt válaszd, amit szívvel-lélekkel tudsz csinálni. Egyetemet még csak-csak elvégzed úgy, hogy nem nagyon érdekel az adott szak, de ha abban is kell dolgoznod egy életen át, akkor az maga lesz a földi pokol... Szerintem.
2015. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó esély van rá, hogy a másodikat el sem tudod végezni. Inkább az elsőt.
2015. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!