Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi! Emelt angol szakra...

Felvételi! Emelt angol szakra jelentkezek de nagyon félek hogy megszólalni se tudok majd. Voltatok már angol felvételin?

Figyelt kérdés
Miket kérdeznek? Vagy hogy zajlik egy ilyen felveteli? Középiskolába:)

2015. febr. 8. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
En tavaly felveteliztem a sulimba angol Nyek-re.:) Ne aggodj,nekem is voltak hasonlo felelmeim,de nincs miert izgulni!A tanarok nagyon kedvesek voltak,hiszen ok megiscsak vizsgaztattak mar nem egyszer,nem ketszer,tudjak,hogy mi jatszodik le ilyenkor a diakokban.A felveteli temakorok nagyjabol minden iskolaban ugyanazok,azok alapjan tettek fel kerdeseket,aztan arrol beszelhettel,amennyit akartal,ha befejezted a mondandodat,akkor feltettek a következő kerdest.Kb.10 percig voltam bent,legalabbis anyukam elmondása szerint. (Korulottem teljesen megszunni latszott a vilag,annyira izgultam,az idoerzekemet is total elveszitettem.:D)Nekem nagy felelmem volt meg az,hogy mi vam,ha nem ertem,amit kerdeznek/mondanak a tanarok.Ettol sem kell parazni,nagyon erthetoen beszélnek,de ha esetleg megsem ertened,akkor meg mindig ott van a "Please repeat it?!":D Nagyon fontos,hogy lassak rajtad,hogy magabiztos,felkeszult vagy es erezd magadban,hogy:Nagyon sokat keszultem,menni fog,felvesznek! En vegig ezt tartottam a fejemben es lass csodát,sikerult!Felvettek es most almaim sulijaban tanulok.:) Ne izgulj,sikerulni fog,a lenyeg,hogy almodbol felebresztve is fujd a temakoroket es bizz magadban! ;) Remelem tudtam segiteni egy kicsiket.Majd ird meg,hogy hogy sikerult!
2015. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt:) sokat segitettel ma volt a szobelim hat nem sikerult a legjobban sajnos. az iskola honlapjan fent voltak a temakorok en azokbol tanultam nagyon sokat aztan kiderult hogy teljesen masbol volt. kivancsi vagyok milyen lesz :)
2015. febr. 19. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1.valaszolo vagyok.Van mar valami hir?Biztosan jobban sikerult,mint ahogyan gondolod.:) Azert ird majd meg,hogy bejutottal-e!Kettannyelvu tahozatra,vagy nyek-re jelentkeztel?
2015. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nem rég jött meg az értesítő de sajnos az angol tagozat nem sikerült, viszont egy másik gimibe felvettek angolra:) így utóllag örülök is hogy nem oda vettek fel :D
2015. jún. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!