Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem vagy...

Szent István Egyetem vagy Óbudai Egyetem?

Figyelt kérdés
Gépészmérnökre szeretnék jelentkezni, de nem tudom eldönteni melyik legyen mivel mindkettő iskola nagyon szimpatikus. A SZIE picivel jobban tetszik mert több szakirány közül lehet választani, mind például műszaki logisztika vagy mérnök üzletkötő, mindkettő érdekel. Lehet hülyén hangzik, de az Óbudai azért tetszik mert Pesten van, és inkább Pesten folytatnám tanulmányaimat. Szerintetek melyik legyen és miért? Előre is köszönöm. :)

2015. febr. 8. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

A SZIE egy jó egyetem, Gödöllő az majdnem Pest, 50 perc HÉVvel az Örs vezér tértől.

Gödöllő kellemes, barátságos hely. A SZIE gépészmérnöki karának akkreditált Doktori Iskolája is van, tehát nemcsak BSc és MSc, hanem PhD szinten is folytathatod a gépészmérnöki tanulmányaidat. AZ ÓE műszaki főiskolákból összeállt kváziegyetem, amelynek gépész szakterületen nincs doktori iskolája. Ha budapesti gépészmérnökképzést szeretnél akkor a BME a legjobb.

2015. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SZIE tényleg egy jó hely, én csak ajánlani tudom, logisztika szakirány is van, de ha érdekel az üzleti élet, én a műszaki menedzsert ajánlom.

Néz körül a sziegek csatornáján, ott találsz egy kis promo videot :)

https://www.youtube.com/channel/UCY0qwuovQxRbC3QZub0s_QQ

2015. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hová mentél végül? Én az ÓEn lettem gépészmérnök, 2015-ben kezdtem.
2022. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!