Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimi melyik szakát...

BigBerry13 kérdése:

Melyik gimi melyik szakát válasszam? Eötvös: természettudomány/német Városmajori: biosz/német

Figyelt kérdés
Szeretem a bioszt és szeretnék németül tanulni, de angolul már elég jól tudok. Segítség!

2015. febr. 9. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

A szakban nem tudok neked segíteni, de az Eötvösbe csak akkor menj, ha nem vagy stresszes fajta, mert én pár hónap alatt annyira belebetegedtem az állandó tanulásba és megfelelési kényszerbe, hogy kórházba kellett mennem kivizsgálásra. Persze sulit váltottam, az megoldotta. Jó suli, se nagyon nagy a hajtás, ha bírod, akkor menj oda, mert amúgy a közösség, az iskolai élet nagyon jó!

A Városmajoriról azt tudom, hogy jó suli, szeretik az ismerőseim, akik oda járnak, de saját tapasztalatom nincs. De elmondások alapján ugyan ez is nehéz suli, de kisebb a hajtás.

2015. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ez kicsit túlzás az Eötvösről... Azért ennyire nem erős a hajtás. Ki lehet bírni.

Jó sulikat választottál amúgy :) Azt ajánlom, hogy vagy készíts egy listát a nyílt napon tapasztaltakról, vagy csak úgy általában, hogy miért szeretnél pont oda járni, és ahova több az érv, azt írd előre. Illetve, hogyha ugyanannyi jönne ki, képzeld el, hogy már oda jársz. És akkor hol éreznéd jobban magad, melyikbe tudnád inkább elképzelni magad.

Mennyi lett a központi? Milyenek a jegyeid?

2015. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Berzsenyi nem érdekel?
2015. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Városmajorba járok, és imádom. Jó a közösség, a hangulat, a tanárok. Sokat kell tanulni, de egyáltalán nem érzem stresszesnek. Nagyon intelligens és jó fej emberek vannak. Az Eötvöst nem ismerem, de állítólag az is jó suli.


Ha nem tudsz dönteni gyere hozzánk!!! Én egyszerűen imádok idejárni, nem gondoltam, hogy meg fogok szeretni suliba járni, de sikerült.

2015. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

97 pontos a központi, és kitűnő vagyok.

És amúgy a Berzsenyit is megjelöltem :D

2015. febr. 15. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:

A Városmajorit választanám

(Nem voltál nyílt napon?) Melyik volt szimpatikusabb?

2015. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A központiddal mindenhova be fognak hívni szóbelire

Ott is meglátod majd, melyik iskola tetszik a legjobban

Én a Városmajorit mondanám, pláne ha a biosz érdekel

2015. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eötvös németre megyek
2015. máj. 10. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Hányadik vagy?
2017. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy tetszik a sulid? En is oda szeretnék menni, szerinted 28.-ként van esélyem?
2017. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!