Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EJG-s diákok! Szóbeli segítség?

EJG-s diákok! Szóbeli segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék a term.tudományos, és a matek szakra menni. Mivel 85 pontot írtam (ha szorzunk csak 83) ezért nagyon jó szóbeli kell. Tudnátok abban segíteni, hogy milyen tipusfeladatok vannak kémiából, matekbol? Elore is nagyonkoszonom annak aki tud válaszolni!:))

2015. febr. 11. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! :) én nem az Eötvösbe járok, de a húgom oda jelentkezett. Nem tudom mekkora segítség, lehet hogy már te is láttad, de a suli honlapján ha jól tudom közzé tettek egy mintafeladatot.

Egyébként szerintem jó ez a 85 pont :) ne aggódj!

2015. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány pontot írt húgod?

Szerintem is szép az a 85 pont. Mondják, hogy idén rosszabb év volt...

Én is ide jelentkezem, 77 pontom lett, humán tagozatra jelentkezem, szóbelis tárgynak a magyart és a törit jelöltem meg.

2015. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen láttam, csak kiváncsi vagyok egy odajáró diák tapasztalataira:) Sok sikert a bejutáshoz előttem lévő, és az első húgának is!;)
2015. febr. 12. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi, neked is nagyon sok sikert! :)

(én is kíváncsi lennék amúgy még a szóbelis tapasztalatokra...)

2015. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Sajnos az én húgom eléggé elrontotta :( annyit mondok, hogy jóval 70 alatt van. De neki szerencséje van, mert még csak 6.-os :) így van még esélye 8.-ban. Én is most felvételizek egyébként. :D Gondoltam rá, hogy én is jelentkezzek az Eötvösbe, de túl nagy falat lett volna számomra - és igazam is lett, mivel 72 pontot írtam :))

Sok sikert nektek, remélem bekerültök! :)

2015. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, lehet félreérthetően írtam - a húgom nem oda jár, még most felvételizik.
2015. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!