Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Többletpontok? Most ez hogy van?

Többletpontok? Most ez hogy van?

Figyelt kérdés
Olyan bonyolultan van megfogalmazva az interneten, hogy nem tudok rajta eligazodni. A párom apukája régen meghalt, anyukája nevelte egyedül, tehát árvaellátásra jogosult. Ebből adódóan 40+ pontra jogosult?! Illetve azt szeretném kérdezni, hogyha feltöltöm a Nyugdíjfolyósító igazgatóság határozatát, miszerint árvaellátásban részesül, az megfelel nem? Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 13. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem, miért nem a hivatalos oldalon tájékozódsz. Ott a friss, mostani felvételi időszakra vonatkozó szabályok vannak fent, és akkor nincs az, hogy számít 40 pontra, aztán kopp.
2015. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ott tájékozódom, de ott nem találtam meg ezt a dokumentumot, gondoltam majd googleban.
2015. febr. 13. 18:14
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Tavaly még járt volna neki,idéntől viszont sajnos már nem,eltörölték :( Nekem is van több félárva osztálytársam,akik úgy volt,hogy kapnak..
2015. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen. :(
2015. febr. 13. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!