Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Netbankon keresztül utaltam...

Netbankon keresztül utaltam el a felvételieljárás díját. Így is fel kell töltenem erről valamiféle igazolást? És ha már 10-én elutaltam akkor miért írja még mindig a rendszer, hogy 9000 Ft hátralékom van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is netbankon keresztül utaltam, de elvileg nem baj, ha még nem látszik hogy elutaltad, nekem sem látszik. Alá van írva, hogy az utalásos módszerrel való fizetést később bírálják el, de az igazolást fel kell tölteni.
2015. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!
2015. febr. 15. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem azonnal azt írta, hogy az átutalás sikeres és nincs tartozásom. Netbankon utaltam én is. :)
2015. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Bár nem mondom,hogy most emiatt egy picit nem lettem ideges.

Ez vajon függ attól melyik bankon keresztül utaltuk?

2015. febr. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!