Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz alapszakot elkezdeni 24...

Gáz alapszakot elkezdeni 24 éves kor körül úgy, hogy nem levelezőn csinálom?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, nagyon sokan kezdik hasonló korban, mert előtte technikumon voltak/dolgoztak/OKJ-t csináltak stb. nem értem miért hiszik ezt gáznak, huszonévesen lazán meg lehet csinálni nappalin, nem néznek ki. A 30 és felette szokott kicsit érdekesebb lenni nappalin, de van aki ráér és így csinálja, mert könnyebb :) Felesleges ilyenen aggódni :)
2015. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól esett :) Nekem is van egy 30 éves csoporttársam. Nem mondom, hogy kinézzük, csak az elején volt furcsa egy kicsit, de már hozzászoktunk, hogy ő kicsit idősebb. Amúgy meg nagyon jó fej, tök jól el tudunk vele lenni.


Egyébként 22 éves vagyok, jelenleg is egyetemista, csak nem érzem úgy, hogy a jó helyen lennék. Szerintem tipikus "kapunyitási pánikom" van: úgy érzem, most rögtön ki kell találnom, mivel akarok foglalkozni az életemben, és rosszul választottam és mennek az éveim... mindig változtatni akarok, mindig variálok, már otthagytam egy szakot... közben állandóan olyanokon rágódom, hogy mit szólnak ehhez mások, meg hogy a szüleimen élősködök (ami nekik anyagilag egyáltalán nem megerőltető) meg hogy mások már lediplomáznak, mire én a másodikat kezdem... meg ilyenek.

2015. febr. 15. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Én majdnem 23 éves leszek szeptemberben mikor kezdek, nappalin.

Nem érzem gáznak.

Olyan szakot választottam, amit ha elvégzek, pár év alatt behozom a lemaradást és nem lesz több gondom az életben.


Ilyen idősen szerintem annyi, hogy jól kell szakot választani, ami tényleg megéri.

2015. febr. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz,ha megtaláltad amit szeretnél,hajrá!:) Anyukám 35 évesen,3 gyerek után állt neki az orvosinak,ez volt az álma,és el is végezte.:))
2015. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
35 évesen? Az szép! De gondolom, levelezőn vagy estin csinálta, nem? Én mindenképp nappalin akarom.
2015. febr. 16. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!