Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a humán és a nyelvi...

Milyen a humán és a nyelvi szóbeli a Berzsenyi Dániel Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Behívtak szóbelire, pénteken megyek szóbelizni. Humánra 8-ra, nyelvire 9-re. A témaköröket tudom, de tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

2015. febr. 21. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én pont megyek Berszenyibe szóbelizni ( szintén humán és nyelv) de én szerdán szóval szívesen elmondom miket kérdeztek. ;)
2015. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megköszönném :)
2015. febr. 22. 13:14
 3/14 anonim válasza:

A fiam csütörtökön megy fizikára és nyelvre.Te látod a honlapon a pénteki beosztást, mert nekünk a tavalyi jön be?

Illetve az eddig elért pontoknál a német tagozaton is a tavalyi listát látjuk!

2015. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Első én nyelvre megyek légyszi nekem is írd majd :D Köszönöm :)
2015. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én látom az ideit...
2015. febr. 23. 15:41
 6/14 anonim válasza:
Nekem is jól jönne mit kérdeznek. En nyelvire megyek csütörtökön. :)
2015. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sap145 válasza:
Én humora szerdán utolsóként
2015. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 sap145 válasza:
n humára szerdán utolsóként
2015. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert nektek! :) Majd meséljetek, mert én megyek a legkésőbb...
2015. febr. 24. 19:30
 10/14 anonim válasza:
Én ma voltam nyelvi szóbelin nem volt nehéz. Elősször nyelvi elbeszélgetés volt en például a barátos témát húztam. A lapon amit húzol vannak kérdések ami alapján beszélned kell. Aztán még kérdez egy-két dolgot a témával kapcsolatban. Aztan húzol egy lapot amin két kép van es arrol kell beszélned. Nekem például egy kisbolt es egy nagy bevásárlóközpont volt rajta. Össze kelett hasonlítani aztan megkérdezték hogy hova szeretek inkább járni. Nem volt nehéz meg a tanár is nagyon szimpatikus volt. Aztán magyarbol húztam egy lapot amin 4 kérdés volt. Ezek átgondolására volt 45 percem. Aztán a elmondtam a feladat megoldásaimat aztán meg beszélgettek velem hogy miért szeretnék a Berzsenyibe menni meg mit tudnék hozzátenni a Berzsenyi szellemiségéhez és hogy miért akarok olaszt/németet/franciát tanulni.
2015. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!