Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2015-ben miért 150-200 vagy...

2015-ben miért 150-200 vagy több éves kötelező olvasmányok vannak? Miért ragaszkodnak annyira a régi dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Most vesszük a suliban az orosz realizmust és egyszerűen nem értem, hogy miért jó ez. Középsuli előtt imádtam könyveket majdnem kiolvastam az összes harry pottert, mostmár utálok még könyvre nézni is.

Teszem hozzá idén ez a 10. kötelező olvasmány jön.......


2015. febr. 22. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ha az orosz realizmust veszitek, akkor olyan könyvet kell hozzá olvasni, ami akkor íródott... Milyen válaszra számítottál? Majd ha 12-ben veszitek a jelenkor íróit és költőit, akkor olyanokat fogtok olvasni, amik az elmúlt 30 évben íródtak.
2015. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem túl nagy mértékben veszik szinte már túlzásba esnek a régmúlt irodalmával. A jelenkor irodalma pedig kap maxiumum pár hetet a tankeretből....
2015. febr. 22. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, azok a klasszikusok azert klasszikusok mert valami idotol fuggetlen mondanivalot fogalmaztak meg. En pont forditva voltam mint te, a kortarsat nem kedveltem de a klasszikusokat igen. Lasd meg annak is a szepseget:)
2015. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!