Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általában mennyi a ponthatár...

Általában mennyi a ponthatár felsőfokú OKJ-s szakképzésre? Nappali képzés lehet délután is? Itt is nekem kell felvenni az órákat?

Figyelt kérdés
Gondolom nem 3-400 pont, mint az alap vagy a mesterképzésekre. Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 13. 03:11
 1/5 anonim válasza:

300 fölött nemnagyon láttam.... a legtöbb az 200-300 között van, de sok van 200 alatt is.


"Nappali képzés lehet délután is?"

Ezt hogy érted? :) Hogy ha nappalira jársz, akkor lehet-e délután órád? Persze hogy lehet, nekem pl. este 6ig van néha... Vagy ha úgy érted, hogy mehetsz-e nappalira hogyha csak délután érnél rá, akkor aztmondom hogy húzós... vagy maximum nem jársz be pár órára.


"Itt is nekem kell felvenni az órákat?"

Egyetemtől függ, van ahol nincs is sok választásod, és megcsinálják neked az órarendet, meg persze van ahol neked kell fölvenni.

2010. febr. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
suli+szakfüggő..amire most én jelentkezem az a szegedi egyetemen van,és tavaly 358 volt ide a ponthatár..sztem az ahhoz képest magas,h."csak" egy FSZ-képzés:O
2010. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én most számviteli szakügyintézőre jelentkeztem, 258 ponttal, remélem elég. Második hozzászólónak, hát ez tényleg nagyon sok pont, ahhoz képest, hogy FSZ...

2010. febr. 13. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok


hát igen...pénzügy-számvitelre is viszonylag magas szokott lenni(elég népszerű FSZ)nézd meg felvi-n h.adott suliba tavaly mennyi volt:)

2010. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nézegettem már. :) Sok van a pontszámom alatt, de 1-2 van fölötte is. Gondolom a jelentkező számától függ. :( Ahova jelentkeztem, ott meg most van először...
2010. febr. 14. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!