Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Petőfi Sándor Gimnázium I....

Petőfi Sándor Gimnázium I. ker Attila út. Azt hittem könnyen bejutok az információk alapján. Feljebb vitték a követelményt? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Eddig mindenhol azt hallottam, pontosabban olvastam, hogy a budapesti Petőfi Sándor Gimnázium (I. ker Attila út) egy közepes suli, volt aki konkrétan azt írta róla h minden hülyét felvesznek és amikor valaki megkérdeze hogy 4es átlaggal és egy nemtom milyen felvételivel simán felvesznek. Örültem ennek ugyanis kemény 60 pobtos lett a központi írásbelim ami nem a legjobb és kerek 4es átlagom lett 8. félévbe 7. Évvégén valami 3,9 lett. Aztán ma látom hogy a 2 tanulmányi területből az egyiken elutasítottak, a másik területen 290ből 232. Vagyok. Akkor most hogy van ez? (szóbeli érzésre jól sikerült)

2015. márc. 9. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jelentkeztél még másik, nem olyan erős suliba?

Pl. Kosztolányi Gimi

2015. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 iskolát jelöltem és egyre csökken az erősségük, a petőfi a második (első Szent László gimi kőbányán, 3. Neumann János számítástechnikai szakköz. És Keleti Károly Közgazdasági szakközép, mindenhol 2 területet jelöltem)
2015. márc. 10. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A Szakközépbe tuti felvesznek
2015. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az átlagod ugye nem volt a legjobb, valószínűleg ezért vagy eléggé hátul a Petőfiben, de a Neumannban hányadik helyen vagy?
2015. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még megjelölhetted volna a Budai Középiskolát meg

a Teleki Szki-t

2015. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek van egy lehelletni esélyem is?
2015. márc. 16. 21:45
 7/8 karamelláscsoki válasza:
Sajnálom, hogy nem vettek fel:( én is 60 pontos központit írtam. Nekem félévkor 4,79 lett az átlagom, tavaly pedig 4,2 (azt hiszem). Viszont szerintem nekem nem lett olyan jó a szóbelim, de felvettek
2015. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
engem is felvettek amúgy! xD
2015. máj. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!