Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mondjam el a szaktanári...

Hogy mondjam el a szaktanári figyelmeztetést? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szoval, angol ora volt... egyik fiuval, es baratnommel beszeltunk. A tanar rankszolt, en abbahagytam, de ok nem. Majd a tanarno annyira merges lett, hogy elkerte mindharmunk ellenorzojet, ugy hogy en nem is beszeltem mar egy csepet se! Ezutan nekem mondta haragosan, mint valami "kutyanak", hogy olvassam a feladatot. Mondom: Na, de most nem is beszeltem. (Az a szokasa, hogy akik rendetlenkednek, felolvastat veluk valamit) olvastam a feladatot..hirtelen olyan ideges lett (mert nem tudtam kiejteni egy szot), hogy beirta a szaktanarit. Tenyleg nem vagyok nagyszaju, de csak par szot valtottam veluk, es a figyelmeztetes utan felajanlottam, hogy beulok valami embermentes helyre, ahol csendbe tudok lenni...:(

Na ezt hogy mondjam el anyumnak? Tudom, hibas vagyok, de ha megtudja tuti kapok pofot/tilalmat.:(



2015. márc. 12. 14:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja.. Es ez ugye nem szamit bele a felveteli pontokba????:(
2015. márc. 12. 14:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Marmint... Benne vagyok a top 20as rangsorba. Ugye nem kuldenek el abbol a sulibol emiatt?
2015. márc. 12. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

A száddal.


Emiatt megváltoztatják a döntésüket, és nem vesznek fel. Legközelebb jobban meggondolod, hogy szarba veszed-e a tanár munkáját vagy nem.

2015. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az szuper:)
2015. márc. 12. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez a véleményem a helyzetről.


Akkor kezdjük. Egy szaktanári, osztályfőnöki, igazgatói értéke = a 0-val. Nem számít sehova sem..

Maximum a magatartás-szorgalom dolgokba de annak is az értéke szintén = a 0-val. (ezek se számítanak sehova)


Gondolom ez általános iskola... Gimibe nem azt nézik, hogy hány beírásod, feketepont, anyámkínja volt hanem, hogy milyen a tanulmányi eredményed, vagy amiket írtál felvételiket..


Egyetemre meg az érettségit (vagy még az évvégi jegyket) döntéstől függ.


Anyukádnak üzenném, hogy aki ad egy beírásra vagy ilyesmire és ezt pofonnal/tilalommal jutalmazza annak valami baja van..

Mindenki szokott beszélgetni elvégre társas lények vagyunk és miért a gyerek a hibás ha a tanár nem tudja a figyelmet fenntartani? Elvégre az is a munkakörébe tartozik... Ő is beszélgetett anno

Én a tanárodnak azt mondtam volna, hogy írjon még be 2-őt azután meg tanuljon meg tanítani.. rendesen tanítani


Amíg a gyerek jól tanul, nem jár rossz társaságba az iskola viselkedése nagyon másodlagos..

2015. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha órán tudtad jártatni a szád, akkor anyukád előtt is legyen merszed. Előbb utóbb úgyis el kell mondani, jobb hamarabb túlesni rajta.
2015. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam.. Nah, megse volt olyan veszes mint hittem. Nem kaptam se tilalmat, se pofot, csak egy tobbet ne forduljon elo mondatot.. Amugy a tanarunk egy sikh.ulye. Mar egyszer majdnem kirugtak ot innen, mert neha elvesziti a fuzeteinket/dogainkat.
2015. márc. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!