Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni ha le akarjuk...

Mit lehet tenni ha le akarjuk váltani a tanárunkat? Csak az a gond, hogy ő az igazgató.

Figyelt kérdés
A tanárunk egy idióta, nem tud tanítani és mi vagyunk a hibásak mert, hogy nem tanulunk. Az osztályátlagunk kb 4,6 szóval nem bennünk van a hiba. Nem tudunk sokat tenni, az osztály tehetősebb fele külön tanárhoz jár aki pedig nem tud hát az semmit nem tud a tananyagból. Gondolkoztunk, hogy szólunk az ofőnek de nem tudjuk, hogy megmerjük-e csinálni mer olyan hírek terjednek a suliban, hogy nagy barátok meghát mégiscsak a főnöke. Légyszíves segítsetek! Előre is köszönöm:)

2015. márc. 14. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem tudtok vele mit csinálni, főleg nem év közben

talán szeptembertől megoldható, de csak ha meg tudják oldani másik tanár átveszi

bár ki tudja mit szólna az igazgató

2015. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Hogy egyenrengú legyen a dolog, írtok egy levelet amiben megkéritek hogy egy másik tanár vegye át a helyét. Ez alá az osztály minden tagja odaírja a nevét, vagyis az aláírását. Utolsó sorban kell egy bátor személy, aki odaadja a tanárnak a nevet. És vagy sikerrel jártok, vagy nem:D
2015. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni. Az igazgatónak nem lehet megmondani, hogy rossz tanár. Ki fogjátok bírni, mindenkinek vannak rossz tanárai. Mit tanít?
2015. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne fair ha ki kene birniuk! Gyutsetek ossze az indokokat h miert nem alkalmas arra h titeket tanitson es bizonyitsatok be h egy masik tanarral jobban menne (ezt ugy lehetne h tartotok egy probaorat egy masik tanarral). Utana mindezt leirjatok es mindenki aki egyetert alairja es adtok egy peldanyt az ofonek, az igazgatonak es a szemelyzeti vezetonek. Utana valoszinuleg bejon vki orat latogatni h megnezze mi a helyzet es ha szerencsetek van akk elgondolkodnak a cseren. A jobbik eset az lenne ha az igazgato magaba szallna es elkezdene tanitani rendesen titeket.

Mi a matektanarra tettunk panaszt h egyes anyagreszeket csak bemagoltat es nem tanit hanme szoszerint a tankonyvet keri szamon. Az ofo es a matek tanszek ele vittuk az ugyet es nyertunk: a matektanar sokkal jobban kezdett tanitani, kevesebbet magoltatott es egyaltalan, jok lettek az orat. Nem volt merges rank, egyszeruen szuksege volt erre a visszajelzesre. A vicc az h en voltam a dolog fo szervezoje es ev vegen csak nekem adott dicseretet :DD

Ha nem probljtok meg akk nem lesz valtozas ugyh sok sikert!

2015. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, te borzasztóan naiv vagy! Senki nem fog bemenni nekik próbaórát tartani a munkahelyi főnöke ellenében, olyan, hogy személyzeti vezető, nincs, senki nem fog az igazgatónál órát látogatni, és az igazgató nem fogja elismerni, hogy rossz.
2015. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De biztos hogy van olya hogy szemelyzeti vezeto, nalunk legalabbis van. Tudm h nem tunik realisztikusnak h vki a fonoke ellen meruljon fel 'vetelytarskent' de ez szokott lenni az eljaras es ha tanarkent van gondjuk az igazgatoval, akk ugy kell csinalni az eljarast is mintha egy tanarral allnanak szembe nem a fonokukkel. Kirugni nyilvan nem fogjak es lehet h az igazgato is megkonnyebbul h leadhatja azt az osztalyt hiszen nagyon nem szeretheti oket ha meg se probal magyarazni nekik...
2015. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te milyen iskolában vagy, de állami iskolában nincs személyzeti vezető. De ha véletlenül lenne, annak is a főnöke lenne az igazgató. Az igazgató maga határozza meg, hogy melyik osztályban tanít, ebbe senki nem szól bele.
2015. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amig oda jartam addig okormanyzati suli volt, de nemtudom most allami e mert elkoltoztem :/

Egyebkent nem lehet megkerni a munkakozosseg vezetojet h tartson neha suli utani korrepetalasokat?

2015. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!