Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy juthatnék be? (BKF)

Hogy juthatnék be? (BKF)

Figyelt kérdés
BKF az álmaim iskolája, most tizenegyedikes vagyok és már előre rettegek a jövőtől. Ez az az iskola amit már régóta nézek, de pénzünk nincs rá. Havonta anyuék összesen 140000 Ft-keresnek. Ami a megéléshez elég, bőven, de ehhez a sulihoz nem. És itt nincs ösztöndíj, tehát, hogyan tudnám kifizetni a tandíjat és az albérletet mivel Szeged mellett élek nehéz lenne bejárni. És nem tudom számít-e de a fotográfiát szeretném megjelölni. Köszi mindenkinek előre is. :) 17/L

2015. márc. 15. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A szüleid új, jobban fizető állást szereznek, vagy diákmunkát vállalsz.
2015. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
keresnek 3 éve, semmit nem találnak ami jobban fizetne. Én pedig nyáron dolgozok, de azokból állom a könyveimet és a ruháimat és nem nincs sok ruhám 3 nadrág és úgy 9 felső szóval nem vagyok plázacica :D De nem tudok félre tenni ha azt akarom, hogy legyen ruhám és tanszerem
2015. márc. 15. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
diákhitel
2015. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen arra én is gondoltam, de nagyon sok pénz, ha csak a tanulási díjat nézem 3millió.. , hogy fogom azt visszafizetni? Hitellel kezdem az életem?
2015. márc. 15. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokan kezdik hitellel az életüket. Először is át kell gondolni, hogy megéri-e felvenni a hitelt az adott szakra, meg hogy Mo-n akarsz majd dolgozni vagy külföldön.
2015. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
külföld :)
2015. márc. 15. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
A hitel nem feltétlen rossz, a tanulásba való befektetés ritkán rossz befektetés, főleg ha nyugaton eltudsz vele helyezkedni, ha itthon terveznék azért meggondolnám.
2015. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj el egy hajóra dolgozni, azért elég jól fizetnek, esélyed se nagyon van költeni, így sokat lehet vele spórolni és ha fotósnak mész a hajóra, akkor mindjárt azt is megtapasztalod, hogy mennyire szar munka tud lenni, így a végére már lehet, hogy nem is akarod majd annyira ezt az álomsulit. ha mégis, akkor meg lesz rá pénzed
2015. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem érdemes fotózásra építeni a jövődet, mert egyre nagyobb túlkínálat van és még ha jó fotós leszel, akkor is bizonytalan, hogy meg fogsz élni belőle, mert rengeteg a jó fotós és csökken az igény a munkájukra. inkább egy keresett, jól fizető szakmát tanulj, amiből felépíthetsz egy biztos egzisztenciát (akár itthon, akár külföldön).

a fotózás meg legyen a hobbid, fotózz azt, amit szeretnél és ami neked fontos, de ne ebből akarj megélni, mert csalódás lehet a vége, ami anyagilag mégkellemetlenebb, mint érzelmileg.


ha hobbiként mégis annyira jól fog menni a fotózás, hogy megélni is sikerülhet belőle, azt meg úgyis észre fogod venni menet közben és akkor biztonsággal válthatsz a fotózásra

2015. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!