Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan juthatnék 5,10, de...

Hogyan juthatnék 5,10, de legalább egy ponthoz az érettségimen túl?

Figyelt kérdés
Tavaly 1 pont hiányzott, hogy felvételt nyerjek 239 pontom lett, és 240 lett pont tavaly a ponthatár.
2013. jan. 3. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozol egy nyelvvizsgával, vagy újraérettségizel középszinten valamelyik tárgyból, aminek a pontjait be tudod számítani az adott szakon esetleg egy emelt érettségi.
2013. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire képtelen vagy, minek mész felsőoktatásba? Az érettségi sem egy agysebészet, de ennyi ésszel hamar kiszórnak onnan.
2013. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
239???? atyaég, én azt hittem a 240 az mindenkinek meg van. Hogy lehet azt nem elérni?
2013. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz. Hülye vagyok.
2013. jan. 3. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
öö...azt ugye tudod hogy attól hogy megvan a 240 még nem biztos hogy felvesznek? Milyen szakra akarsz menni? Egyébként érettségizz újra, tegyél nyelvvizsgát...
2013. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még ha el is éred a 240 pontot, kétlem, hogy valahova felvesznek annyival. érettségizz újra valamiből emelt szinten, vagy csak középszinten, de azt ötösre.. már egy középszintű érettségivel is (ha duplázol) szerezhetsz 200 pontot, mellécsapsz még mondjuk egy 70%-os érettségit másik tárgyból, és máris nem 240, hanem 340 pontod van..
2013. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!