Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanul valaki Vácon, vagy mit...

Tanul valaki Vácon, vagy mit hallottatok róla? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Mit hallottatok/tapasztaltatok a váci Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium gépgyártás technológiai technikus képzéséről?

Megéri odamenni? El lehet utána helyezkedni?



2015. márc. 17. 20:24
 1/5 anonim válasza:
34%
Csak oda! Vagy rosszabb esetben a Madáchba. A többi nem jó. A Boronkayból szívesen vesznek fel diákokat az egyetemekre, jóval szívesebben mint a Váci iskolák többségéből. Én ajánlom! :)
2015. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oda jársz, vagy hallottál róla valamit?

Megtennéd hogy leírod?

2015. márc. 18. 19:49
 3/5 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem hogy nem váci vagyok.

Ezért kérdezem hogy megéri-e odamenni.

2015. márc. 18. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

"A Boronkayból szívesen vesznek fel diákokat az egyetemekre, jóval szívesebben mint a Váci iskolák többségéből."


Már bocsánat de ez elég nagy hülyeség. Nincs ilyen, hogy egyetemek x. iskolából vesznek fel szívesebben hallgatókat. Maximum az van, hogy x. iskolából több diák jut be egyetemre, a kettő nagyon nem ugyanaz.


Szerintem ha műszaki dologgal akarsz foglalkozni, akkor egyetem, főiskola jöjjön szóba. Ha az a képzés ad érettségit, akkor oké, ha nem akkor inkább hagyd.

2015. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A technikumra vagyok kíváncsi, nem a középsulira.
2015. ápr. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!