Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt érettségire jelentkeztem...

Emelt érettségire jelentkeztem, nem lehetne hogy középre menjek mégis? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha segítség, akkor az igazgatóval, ofővel jóban vagyok. Sajnos van egy lelki eredetű betegségem, amiről nem beszélek, de képtelen vagyok, hogy 1 nap ne boruljak ki teljesen....így élni nem lehet nem h tanulni.

2015. márc. 19. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

És hogy kezeled ezt a betegséget?

2015. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már alapból ki vagy borulva, akkor teljesen mindegy, hogy az emelten vagy a közepen borulsz ki, nem? Egyébként ilyen nincs, hogy utólag gondolod meg magad. Szedd össze magad, nemsokára kilépsz a valódi életbe!
2015. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Pánikbetegség? vagy egyéb szorongás? írj nyugodtan többet és segítek.

Annyit viszont szeretnék leírni,hogy a célt ne téveszd szem elől. Rosszul gondolkodsz ,beijedtél,fosol mint a lakodalmaskutya. Gondold át miért is írtad februárban be,hogy emeltezni szeretnél? Az élet ilyen,nehézségek,küzdelmek mindig lesznek. Mindenkivel történnek nagy bajok,sajnos nem lehet elkerülni. Mindenkinek dolgozni kell,tanulni hiába lázongsz ellene. Arra gondolj,hogy milyen jó lesz bejutni az áhított szakra. Mennyire büszke leszel magadra ha jó eredményt érsz el. Az eszedbe se jusson,hogy majd jövőre majd meg ne most,mert jövőre is ugyanolyan nehéz lesz ha nem jutsz be,pluszban egy kis önutálat,önbizalomhiány is társul hozzá majd. Egyébként milyen szakról van szó? Milyen emelt érettségi? Mi a valós problémád?

2015. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Melyik tantárgyból?
2015. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Történelem.
2015. márc. 19. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet a jelentkezés után módosítani. Fölösleges kérdés, hogy melyik tárgy, mert egyikből sem lehet.
2015. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!