Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem mesélni a...

Tudnátok nekem mesélni a Xantus János Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Leginkább az iskola hangulata érdekelne, de kíváncsi vagyok a nyelvtanulás színvonalára, tanárokra, közösségi proramokra.

2015. márc. 19. 22:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
15%

Gratulálok az előttem szólókhoz, de ugy érzem érdemes elolvasni egy olyan véleményt is, amit nem az az egy % irt, akit az osztálya kiutalt, sosem volt közösségi ember, nem szeret tanulni. Stb... En a Xántus diakonkormanyzatanak voltam az elnöke két évig. Ezalatt összesen 40 programot bonyolítottak le (szoval nem csak könyvtárak éjszakája es sportnap van csak utanna kene nézni). A tanárok 90%a legjobb a szakmájában, kutatok, doktoralt emberek is vannak köztük, bár egy pár nagyszerű tanár elment egy igazgatóváltás utan, de ez bárhol elofordul. A közösség nagyon jo, összetartó.

En NEM bántam meg egy percig sem, hogy oda mentem.

(Ui. A golyak nem meg vannak alazva, csak azokon a dolgokon esnek at amiken anno mi is, vagyis annak toredeken) köszi a figyelmet

2016. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrofa a suli. En a harmadik evemet toltom itt, de utalom mint a sz*rt. Flegma ujgazdag emberek jarnak ide, alkalmatlan tanarok, botranyos sulivezetes. Nagyjabol ez jellemzi az egesz iskolat. Es ne hidd el, hogy meg fogod tanulni a masodnyelvet vagy hogy rengeteg programot kapsz a penzedert, mert nem igaz. Tele van ures igeretekkel es ezzel mindenkit beetetnek. Tenyleg tapasztalatbol mondom, hogy keruld el es nem is jelold meg.
2016. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a sulit, sok a program, bazi erős, ezt aláírom, de kapsz is valamit a pénzedért.

A nyelvekre csak annyit tudok mondani, hogy akár jó tanárt fogsz ki a második nyelvre, akár rosszat, akkor is el kell menni magántanárhoz, ha komolyabban szeretnéd azt tovább vinni.

Vannak sznobok, kb. a suli 10%-a, tehát 800 gyerekből kb. 80. Nem sok.

Ja, és azoktól kérdezem, akik szerint shit a suli, akkor mi a pitliért jártok ide. Lehet sulit váltani, nem kötelező az ország 2. legjobb gimijébe járni.

Üdv

2016. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az ország második legjobb gimije? :DDDD Eléggé el vagy tévedve életem. De nem baj, megbocsátjuk, mert maximum tizedikes lehetsz.
2016. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Drága, nem vagyok eltévedve, alaposan megnéztem, hogy hova jövök te nagyon okos. És amúgy 11-es vagyok. ;)
2016. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1 hónapja se vagy tizenegyedikes, tehát nem tévedtem sokat ;) Majd meglátod miről beszélünk, azt hiszem kicsit jobban tudom, mint te, öt évet húztam le ott.
2016. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a xántus csak az alapítványi sulik között ért el jó helyezést (de az se második, hanem negyedik), ha az összesített rangsort nézed, akkor sehol sincs. Ennyit erről kicsikém.
2016. szept. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha valaki szereti akkor miért kell ócsárolni érte? Erre továbbra is csak azt tudom mondani, hogy lehetett volna sulit váltani bármikor. Minden esetre, én még mindig szeretem.
2016. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!