Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 4 félévet (aktív jogviszony...

Ha 4 félévet (aktív jogviszony) jártam egyetemre utána ki lehet iratkozni visszafizetés nélkül?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor menniyt kell visszafizetni? VIsszafizetni csak akkor kell ha kirúgnak, ha magamtól iratkozom ki, de nem állok úgy, hoyg kirugnának akkor is fizetni kell? KÖszi

2015. márc. 20. 13:39
 1/5 BefŐzike ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de a helyedben inkább TO-n érdeklődnék meg a szabályzatokat bújnám. + a hallgatói szerződést amit aláírtál.
2015. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vissza kell fizetni. Csak akkor nem kell fizetni, ha az első félév után hagyod ott a szakot. Vagy az egész tandíjat, amennyit oda jártál, vagy annak a felét, ebben nem vagyok biztos, de fizetni kell, az tuti.
2015. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy fizetned, vagy magyar munkaviszonyban kell ledolgoznod az elhasznált féléveknek megfelelő időt. Ez mindaddig szünetel, míg más egyetemen aktív a hallgatói jogviszonyod(tehát beiratkozol máshová)
2015. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kiiratkozni?
2015. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha aláírtad azt a hallgatói szerződést ami a 2012-es évfolyamoktól kezdtek, akkor vissza kell fizetned. Szerintem inkább fejezd már be, mert ez a 4 félév milliós tétel lehet.
2015. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!