Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE mechatronikáról kinek mi...

SZIE mechatronikáról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Elsősorban ott tanulóktól szeretném megtudni, hogy milyen a színvonal, milyenek a vizsgák (azt kérdezik, amit leadnak, vagy megy a hasracsapós osztályzás), mennyi a gyakorlati lehetőség, illetve az egyetemi élettel általánosan mennyire elégedettek? Elsősorban azért gondolkodom Gödöllőben, mert Bp-nél és a BME-nél kisebb közösség, talán jobb a hangulat is, másmilyen a légkör.

Másrészről: lányként mennyire lennék fehér holló a szakon? :)



2015. márc. 21. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A vizsgák közt van hasracsapós is meg nem is, de szerintem ez mindenhol így van. Ha viszont tudod az anyagot rendesen, akkor azért átmész. Egyáltalán nem könnyű elvégezni, de ez ér is valamit. A hallgatók kifejezetten összetartóak és jó társaság, az egész kar. Mindenki ismer szinte mindenkit. Nem mondom, hogy tolonganak a lányok, de azért van egy pár, külön mechatronikán is, meg a karon is. :) Ha van még valami kérdésed írhatsz, én oda járok már egy ideje.
2015. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Harmadéves gépészm. hallgató vagyok, szoros kapcsolatban a mech. karral. Érdemes SZIE-ét választani, színvonalas az oktatás, bár küzdeni kell ezerrel, zh, hfk, szigó stbstb...

Lányként nem lesz gond :D

promo:

https://www.youtube.com/channel/UCY0qwuovQxRbC3QZub0s_QQ

2015. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!