Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bekerülni egy...

Mennyire nehéz bekerülni egy Debreceni Egyetemre, valamelyik szakra ezek közül: gazdálkodási és menedzsment, kereskedelem és marketing, turizmus-vendéglátás?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, Szakközépiskolába járok Elektronikát-Mechatronikát tanulok, igaz már megváltozott a véleményem, és nem ilyen téren akarom folytatni a dolgokat. Turizmus és vendéglátáshoz, töri és angol érettségi kell, gazdálkodás és menedzsment-hez pedig töri vagy magyar nyelv és irodalom vagy angol..na most ugyebár én nem Gimnáziumba járok, viszont járok emelt törire és angolra és magyarra, plusz menni fogok érettségi felkészítő táborba, és van angol nyelvvizsgám..szerintetek lehet esélyem bekerülni valamelyikre a felsoroltak közül? Tudom jövőre emelik a ponthatárt és 300 lesz a minimum. 75%-os törivel és magyarral már felvennének, csak kérdés hogy mennyire teljesíthető ez a százalék..tapasztalatok, vélemények, jöhet minden! Egyébként gondolkoztam iskola váltáson de már mindegy igazából..
2015. márc. 21. 20:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem félek, csak nincs önbizalmam, és minden téren..nem csak ilyen téren. :)
2015. márc. 24. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!