Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a pécsi orvosi gólyatáb...

Milyen a pécsi orvosi gólyatábora?

Figyelt kérdés
Megéri elmenni rá?

2015. márc. 25. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ. Gondolom nem mondok újat, ha azt írom, hogy főleg az ivászatról és a bulizásról szól. Persze semmi sem kötelező, bármire mondhatsz nemet, nem csúfolnak ki miatta, nem néznek le emiatt. Ugyanakkor megismered az új csoporttársaidat és rengeteg fontos infót lehet megtudni a felsőbbévesektől. Nem általános tájékoztatásra gondolok, az így is úgy is eljut hozzád. De pl milyen tárgyakat érdemes felvenni és miért, mikor érdemes nyelvvizsgázni, tesit mit érdemes csinálni és mikor stb. Nem beszélve az egyes tárgyakhoz fűződő egyéb tapasztalatokról. Ezért szerintem érdemes elmenni. Én másfél éve voltam (most vagyok másod éves), akkor 5 napig tartott a dolog, az első napon megismert csajok a legjobb barátnőim azóta is :)
2015. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol szokott lenni?
2016. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Balatonkenesén
2016. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!