Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Germanisztika (német szakirány...

Germanisztika (német szakirány) szakosok, milyen az órarendetek?

Figyelt kérdés

ELTE, PPKE, KRE érdekel. Mindenütt csak mintatantervet találtam, a PPKE-n meghirdetett kurzusokat is, így azt valamennyire össze tudtam rakni, mire kiderült, kötelező minor is ahhoz, hogy meglegyen a kredit, így meg már azt sem tudtam megfejteni.

Örülök minden válasznak, egyszerűen csak érdekel, nagyjából hogy fog kinézni az órarendem, mennyire rugalmasan lehet szervezni az órákat, mennyi lehetőség van, milyenek a tanárok, minden órára be kell-e járni stb.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv.: egy leendő gólya:)



2015. márc. 28. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ámbár nekem közöm nincs ehhez a szakhoz, de csak akkor tudod meg, hogyha már a neptunban veszed fel a tárgyaidat. Változó, nálunk az elsősök már a nálunk másodéves tárgyként számítót vették előre, a másikat hátra, valamelyik szeminárium hosszabb lett stb. Nézd végig a mintatervben az első félévre vonatkozókat, számold össze és egy speicalizációt nézz csak, (mert ugye nyilván felveszed majd valamelyiket). Biztosan fogod tudni variálni valamennyire. :)

Nekem is nagyon bonyolult volt az elején, aztán mostani szemmel nézve pofonegyszerű :)

2015. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minornak mit vennél fel?
2015. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg közismereti tárgyakból is teljesíteni kell

bizonyos kreditmennyiséget

2015. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!