Megteheti ezt a suli?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem.


Nálunk reggel mikor bemész a suliba le kell adni a telefont.Ez eddig még oké. De ha nem adod le akkor a suli elveszi és csak egy hónap múlva adja vissza. Ami szerintem azért nem jó mert pl. én 25 km-re lakok a sulitól és úgy járok busszal. (nem én vagyok az egyetlen, rengetegen járnak be messziről a suliból, a suli kb. 60%-a nem odavalósi)Volt már velem is olyan, hogy otthagyott, időben kiértem meg minden csak egyszerűen nem állt meg a megállóban. Most ha nekem elveszik a telóm és elmegy az utolsó busz is ( heti 2x járok azzal, az hagyott ott a múltkor) akkor azt is mgengedik, hogy beköltözzek éjszakára? A szüleim otthon halálra aggódják magukat, nem tudják hol vagyok én se tudom hova menjek. Ez így fair?


Nem olyan válaszokat szeretnék, hogy én milyen hülye vagyok, rengeteg dicséretem van köztük igazgatói is és kitűnő az átlagom, jövőre 8 osztályosban tanulok tovább(5-es vok).Nem szeretnék olyat se, hogy belőlem nem lesz normális ember, mert nem igaz. Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt a suli.



2015. márc. 28. 14:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2015. márc. 29. 13:55
 12/16 anonim ***** válasza:

"Mindennel foglalkoznak, csak azzal nem, amivel kéne."


- Pórbálj meg azzal foglalkozni, amikor a diákok fele a mobilját nyomkodja az órán...

2015. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Amiről itt szó van, az nem egy ilyen iskolának tűnik. Nem azokról az ingyenes állami iskolákról beszéltem, ahová rendszeresen bezsúfolják az alacson intelligenciaszintű és/vagy "hátrányos helyzetű" gyerekeket. És az olyan iskolákban meg pont, hogy nem foglalkoznak ezzel, ezért "nyomkodja órán" minden gyerek a telefonját. Szóval gyakorlatilag azokban az iskolákban sem azzal foglalkoznak, amivel kéne..nem is mondtam akkora hülyeséget. :)

Nincs mit, egyébként.:)

2015. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jó, nem azért írtam ki a kérdést, hogy itt veszekedjetek! Nem viszájt szeretnék szítani, csak megkérdeztem. Kérlek fejezzétek be a mások válaszaira való visszaírogatást! Én értem mit akarnak mondani az a lényeg :) Ezzel le van zárva.


Mindenkinek köszönöm a válaszát és a véleményét!

2015. márc. 29. 15:50
 15/16 anonim ***** válasza:

"És az olyan iskolákban meg pont, hogy nem foglalkoznak ezzel, ezért "nyomkodja órán" minden gyerek a telefonját."


- Nem, tényleg nem. Pedig azt hittem, foglalkozunk vele...

Nem tudom, pontosan milyen kép él benned az állami iskolákról, de azért látszik, hogy nem kevés tévképzet van benned. Ezt úgy ondom, mint tanár, aki pont ilyen iskolában dolgozik, és igenis küzd sok más kollégával együtt a mobilozás miatt.

2015. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kérleeek titeket ezt ne itt! Írjátok meg privátban vagy nem tudom de ne itt veszekedjetek mert nekem ez tényleg rosszul esik. Én tényleg nem azt akartam, hogy itt kezdjen el mindenki vitázni. :(
2015. márc. 29. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!