Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kövér embereket csúfolják a...

A kövér embereket csúfolják a gimiben?

Figyelt kérdés

Elég nagy túlsúllyal küzdök, amire még tesz egy lapáttal hogy introvertált vagyok. Ehhez társul hozzá az is hogy áldozati típus vagyok, tehát (bármennyire is jólesne) egyszerűen képtelen vagyok visszaszólni azoknak akik bántanak. De hogy ne csak sajnáltassam magam, drasztikus fogyókúrába kezdek :) minden reményeim szerint a gimire (ahova jövőre megyek) már fogyok valamennyit, ha nem is teljesen szabadulok meg a feleslegtől. Ebből következik az a félelmem hogy így nem fognak elfogadni a gimiben. Általános suliban is akad pár ember aki sokat szekál, bár ők inkább azt használják ki hogy nem szólok vissza nekik. Tapasztalatokat kérnék a hasonló helyzetben lévő emberektől, hogy őket hogyan fogadták az új osztálytársai :) ( persze azzal is tisztában vagyok hogy ez iskolafüggő)

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2015. márc. 30. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pont az osztály legkövérebb gyereke basztatott másokat gimiben.
2015. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehet általánosítani. Parasztok meg mindenhol vannak...


Ezért találták ki a gólyatábort. Ott mindenki tud valakivel barátkozni (vagy nem).

2015. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlsúly miatt nem fognak csúfolni. Viszont a többi leírtak alapján igen. Aki képtelen megvédeni magát, az áldozat lesz. Érdemes lenne fogyókúra helyett diétázni és sportolni. Még jobb, ha valamilyen intenzív küzdősportot kezdesz.
2015. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!