Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van e esélyem orvosi egyetemre?

Van e esélyem orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Műszaki szakközépiskolába járok de már régóta orvos szeretnék lenni csak mindig lebeszéltek és kémiából meg bioszból is jó vagyok meg értelem szerűen matek fizika a suli miatt a kérdés az lenne hogyha csinálok biosz és kémia emelt érettségit akkor mennyivel van rosszabb esélyem egy gimisnél akinek szintén van vagy ez nem számít?

2015. ápr. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Három sor. Három sorba miért nem tudsz egyetlen egy írásjelet sem beleilleszteni? Ne haragudj, de egyszerűen olvashatatlan az, ahogy írsz.

Nehéz elképzelnem, hogy ilyen "igénytelenséggel" annyira jó tanuló lennél. Szedd már össze magad egy kicsit! Ha csinálsz egy jó biosz és kémia emelt érettségit, akkor bekerülhetsz, igen.

2015. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fizika és biosz emelt érettségit is elfogadják!! szóval nem muszáj +ban a kémiát is tanulni.

Senkit nem érdekel hogy gimibe jársz vagy szakközépiskolába. A lényeg az eredmények. A fizika ha jól sejtem jól fog menni. A bioszra kell rágyúrni. Kémiát ráérsz majd akkor tanulni amikor felvettek! Szóval 3 emeltet ne csinálj

2015. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 emeltet nem akartam és azt tudtam h fizika vagy kémia között lehet választani a fizika menne csak a kémiában akkor nem lennék le maradva másoktól? mert gondolom inkább biosz és kémia kell vagy nem?
2015. ápr. 3. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom melyik egyetemre mennél, de nálunk előről kezdik a kémia oktatást, az alapoktól. míg a fizikát már nem magyarázzák el újra.

nem véletlen lehet fizikát is választani, az is kelleni fog sok tantárgyon át..

ja és ne hallgass a lehúzós emberekre a környezetedben.. ha szeretnél orvos lenni, jó vagy a reál tantárgyakból, akkor miért ne?

tényleg senkit nem fog érdekelni, hogy gimibe jártál -e!!

2015. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
+ ha felvesznek akkor ott az egész nyarad még kémiázni. lehet az első pár hónap keményebb lesz amíg felzárkózol belőle, de nem fog kárba menni a fizika tanulásod az 100%
2015. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2015. ápr. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!