Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nincs kötelezően iskolai...

Miért nincs kötelezően iskolai egyenruha? Hogyan lehetne valamit tenni a bevezetése érdekében?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene?
2015. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy a diákok sokkal jobban éreznék, hogy egy intézményhez, egy közösséghez tartoznak. Nem menne a divatozás az iskolában, mint most, nem hordanának kivágott, iskolába és korukhoz nem illő ruhákat.
2015. ápr. 7. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg így is épp eléggé kiöli az iskola a kreativitást a diákokból. Meg az, hogy ne hordjanak korukhoz nem illő ruhákat az a szülők dolga kéne hogy legyen nem az iskoláé. Így is van épp elég baja a tanároknak, nehogy az is az ő feladatuk legyen, hogy öltöznek a tanulók.
2015. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

"Úgy érzem, hogy a diákok sokkal jobban éreznék, hogy egy intézményhez, egy közösséghez tartoznak."


- Rosszul érzed. Kevés helyen van, de ahol igen (ne milliós magániskolákra gondolj), ott a diákok többsége gyűlöli az egyenruhát.


"Nem menne a divatozás az iskolában, mint most,"


- Mert az egyenruha mellett nem Converse cipőt hordani és IPhone-t használni? Nem vagyok híve a hiúságnak, de ha már jól keres a szülő, hadd öltöztesse már a gyerekét, ahogy óhajtja.


"nem hordanának kivágott, iskolába és korukhoz nem illő ruhákat."


- Ahol akarják, ott egyenruha nélkül is megoldják.


Egyébként tanárként írtam ezeket.

2015. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tegyél hozzá utolsó, hogy ezek az egyenruhák nem a leg szellősebbek, és én biztos belepusztultam volna, ha júniusban 35fokban kellett volna végigülnöm a napot úgy, hogy még tesim is volt és fürödni sose lehetett utána... Sokkal gázabb az izzadság folt mint az ujjatlan felső. (ha használsz dezodort akkor is megizzadsz csak nem leszel büdi.. de látszani látszik)
2016. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!