Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BTK hogyhogy ilyen egyszerű...

A BTK hogyhogy ilyen egyszerű és laza?

Figyelt kérdés

Több BTK-st is ismerek, különböző szakokról. Van szociológus, történelem, anglisztika, szabad bölcsész, politológus, valami média.

Kb a tanulás náluk havonta fél óra összesen. magam is bölcsésszel lakok együtt koliban. Mikor siránkoznak hogy ZH lesz semmit se tanulnak, ennek ellenére mondják, hogy jó lett. Akik a koliban az emeleten folyton sörpongoznak, szinte csak BTK-s. Órára alig járnak. Pl az anglisztikások akiket ismerek az óráik harmadára jó ha bejárnak. Szociológusoknak heti 7-8 órájuk van és úgy hogy 2 napjuk hét közben üres.

Vizsgaidőszakban közepe felé bölcsésszel alig lehet már találkozni, kivéve szobatársam aki csak azért van itt hetekig mikor végzett, hogy játsszon, ahelyett hogy hazamenne. Vannak nem egyen akik 2 hét alatt letudják a vizsgáikat.

Egyik ismerősöm (politológia) mondta, hogy felvette egy hétre a 9 vizsgáját semmit se tanult rájuk, abból 6 sikerült elsőre. Mondom mi a fene??

Persze van 1-2 kivételes szak. PL francia. Még barátnőm is utálja a btk-sok nagy részét annak ellenére, hogy ő is az. Mert nekik folyton tanulni kell, folyamatosan házi, beadandó, órákra be kell járni és zavarja hogy rajtuk kívül egyik BTK-snak se kell szinte semmit se csinálni.


2015. ápr. 14. 16:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Iskolától is függ, tanártól is, tényleg.. van olyan anglisztikás, aki sokat tanul pl.
2015. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Hát igen. A kommunisták, liberálisok, közgazdászok és bölcsészek miatt jutott idáig ez az ország. Ezeket kell elüldöznünk, és a magyar fejlődést többé senki sem állíthatja meg!
2015. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

"Hát igen. A kommunisták, liberálisok, közgazdászok és bölcsészek miatt jutott idáig ez az ország. Ezeket kell elüldöznünk, és a magyar fejlődést többé senki sem állíthatja meg!"


Nem azt mondtam, hogy szüntessék meg, csak ne ennyire büfészakok legyenek.

2015. ápr. 14. 16:39
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy te büfés suliba jársz, máshol nem olyan könnyűek.
2015. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát azért egy tudományegyetem (SZTE) nem annyira büfésuli.
2015. ápr. 14. 16:54
 6/24 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt hiszed. Ha ott ilyen a bölcsészkar, akkor nem sok reményt fűzök hozzá.
2015. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
A BTK szerintem minden egyetemen ilyen. Arról nem is beszélve, hogy mindenhol megy a BTK-n a liberális agymosás, a cél szép érett balos libsi birkák kitenyésztése. Nem egy tök normális, ismerősömből akkora vadliberális agymosottat csináltak BTK-n, hogy borzalmas.
2015. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Csak hülye embernek lehet megváltoztatni a szemléletét kedves utolsó.
2015. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ebben van valami, gyárilag is bal felé húztak, de elviselhető szinten. Olyan szinten, ami még kultúrált volt. Az eredmény viszont tényleg iszonyatosan szélsőbalos, magyarellenes lett.
2015. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én tanárszakos vagyok, nekünk sokat kell tanulni. Én nem tudom, hogy lehet, hogy nem járnak be, mert szemináriumon alig lehet hiányozni, és mindig van egy csomó feladat is.

Az lehet, hogy ha jól tudják felvenni a tárgyakat van 1-2 szabadnap, nekem is volt 1 a múlt félévben, de mindig tanulnom kellett ezen a napon is.

2015. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!