Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen buktam egy...

Ha egyetemen buktam egy tantárgyat, de azt nem kívánom többé felvenni, kell érte fizetnem? Neptunban kaptam üzenetet, hogy fizessek, de jövőre ott hagynám.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy sok helyen nem is kell fizetni egyáltalán ezért. Innentől kezdve nincs sok értelme általánosságban feltenni egy ilyen kérdést.
2015. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a BME. Itt kell fizetni azért, ha buksz. Én buktam, viszont ott hagynám jövőre. Ezért kérdezem, hogy ki kell-e fizessem ezt a 10 ezret vagy sem? Esetleg valaki aki ért hozzá? Köszönöm a válaszaitokat előre is!
2015. ápr. 14. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyiszor tízezer Ft, ahányszor megbukik vlki?
2015. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik tantárgy?

Ha ebben a félévben nem indul(t) az a tárgy, akkor

is ki kell fizetni?

2015. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell fizetned, igen, még jó.
2015. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell kifizetned. Na? Egyébként ajánlom, hogy olvasd el a tjsz-t, kth honlpján fent van. Meg tudod nézni, hogy mikor kell fizetni (mert szerintem nem akkor, amikor bukod a tárgyat), és azt is meg tudod nézni, hogy mik a következményei, ha nem fizeted be.
2015. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bukott kreditekért 100000% hogy fizetned kell.
2015. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!