Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok, a biosz Es kemia...

Orvosisok, a biosz Es kemia emeltet hany hét alatt tudnatok megtanulni? Nem a nulláról

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként szerintem 3 hét alatt nagyon szépen be lehetne vágni mind2 tárgyat, persze ez egyén függő, és az sem mindegy, hogy mi már egyetemre járunk, és itt bizony elég sokat fejlődik az u.n. tanulási készségünk. De ha érettségire készülsz nagy valószínűséggel negyed éves vagy esetleg halasztottál, szóval nem biztos, hogy most kellene nekiállni készülni! Persze egy próbát megér
2015. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ennek semmi féle képpen nem hét a mértékegysége.

aki az utolsó két évben tanulta, annak nem sok gondja lesz vele. de aki mondjuk félévkor kap észbe, hogy akkor itt a kémia meg biosz emelt is.. és kéne legalább 70%.. az már szerintem elkésett. már kevesebb mint egy hónap van.



amúgy az orvosisok már alapból tudják a gimis anyagot, egyrészt a felvételihez, másrészt az egyetemen bővebben tanulták.

szóval így nehéz lenne szerintem válaszolni!!

de ha azt nézzük,hogy a biosz kb 500 oldal a 3 éves anyag.

kémia olyan 300-500. + számolás

2015. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszereszetire jarok ! :) igy mit gondoltok? :)
2015. ápr. 16. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg ha már jelentkeztél nem veszíthetsz semmit,simán lehet hogy sikerülni fog!
2015. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha már felvettek gyógyszerre, akkor nyilván van valami elképzelésed mindenről


menj végig a követelményrendszeren

2015. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a gyógyszerészetire ha jól tudom, akkor kötelező a biosz emelt és a fizika, vagy kémia emelt..

legalábbis ha tavaly vettek fel, akkor kötelező volt már a 2 emelt!!! ha korábban, akkor is 1 legalább.

szóval nem tudom mire jó a kamu kérdésed.

2015. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze,nekem is van 2 emeltem de fel Akarom javitani,ezèrt Mondom h nem nulla tudas :))))
2015. ápr. 16. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szintén gyógyszerészhallgató vagyok. Ha valóban gyógyszerészetire járnál, akkor nem kérdeznél ilyen baromságot. Bocsi, de így nehezen hiszem el. Ha mégis így van, akkor elnézést kérek. Gyógyszerészetin rengeteg a kémia, ami alapján tud az ember írni egy 80%-os emelt szintű kémiaérettségit, úgy, hogy semmilyen középsulis anyagot nem tanult.
2015. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!