Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem duális...

Szent István Egyetem duális képzés?

Figyelt kérdés
Ide jelentkeztem gépészmérnök szakra, és kaptam egy emailt a duális képzésről! Kinek mi a véleménye róla? Én még nem is tudom, hogy milyen szakirányon akarok majd tanulni...
2015. ápr. 23. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az a bevett nemzetközi gyakorlat ez a duális dolog, értem én, hogy jórészt folyamatmérnök lesz ott a társaságból, de a SZIEnek Formula Student meg Pneumobil meg minden kutyafa$za csapata van, és ilyen tervezési gyakorlat lehetőségek nem hullanak az ember ölébe csak úgy.
2015. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 *Daisy* válasza:
Én is oda jelentkeztem, pont ugyanez a problémám nekem is... Szerintem annyi, hogy ha duális képzésre megy valaki, kis szerencsével mindig lesz munkája, aki pedig sima képzésre, az eldöntheti, hogy mit szeretne csinálni.. Tényleg elég gáz, hogy most kell meghozni ilyen döntéseket. Még május 5ig lehet jelentkezni. Az nem valami sok idő
2015. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!