Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hány évesen kezdtétek a...

Ti hány évesen kezdtétek a főiskolát/egyetemet?

Figyelt kérdés

Én 22 évesen fogom kezdeni és olyan öregnek érzem magam :(

Ti hány évesen kezdtétek, és hány évesen szereztetek diplomát, ha már végeztetek?


2015. ápr. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18:)
2015. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 évesen, mert 3 osztályt ugrottam.
2015. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen kezdtem. És miért lennél már öreg? Sem a kor, sem pedig az egyetem nem indokolja. Nem csak a 18 éveseké az egyetem. Nekem nappalin (!!!) volt nem egy 40 feletti szaktársam is. Valamelyik nap hallottam az ablakom alatt, hogy egy 30 feletti nő most felvételizett közgázra.

Egyébként nem végeztem, mert kiiratkoztam a sok idiótaság miatt. Undorító volt már, ami ott ment. Inkább szakmát, nyelvet tanulok és húzok külföldre. Szintén harminc év feletti osztálytársam viszont még marad utána diplomázni is.

2015. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel azonnal gimi után, 18 évesen kezdtem, 24 évesen fogom befejezni (6 éves a suli). De vannak évfolyamtársaim, akik 20 felett kezdték.
2015. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én levelezőt kezdtem 21 évesen.

Levelezőn a nappalihoz képest jóval több idősebb korú személy van (nyilván, hiszen már dolgoznak).

Van, aki csak hobbiból tanul, de sokan továbbképzik vagy átképzik magukat. Abszolút normális dolog.

Akár nyugdíjasként is mehetsz egyetemre ha még lesz kedved tanulni (meg lesz pénzed).

2015. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!