Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen faktot válasszak angol...

Milyen faktot válasszak angol mellé? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szóval még van 11 napom eldönteni, hogy milyen faktra megyek. Az angolt tuti fel akarom venni, de nem tudom mi legyen a másik. Törit, magyart, fizikát, földrajzot, bioszt (még nem is volt eddig) nem szeretem. Infót szeretem, de azt angol mellé nem vehetem (suli jovoltabol), matekból is 4-es 5-ös dogáim vannak, de mi van ha a fakt nekem túl nehéz lenne. Nem tudom mi akarok lenni-->nem tudom melyik suliban akarok tovább tanulni-->ergo nem tudom milyen fakt lenne jó nekem. Szóval minek lehet haszna angol mellett? Angolból egyébként emeltszíntűt akarok majd tenni, de nem szeretnék anglisztikával foglalkozni, csupán magam miatt érdekel, mert az az életben azért elég hasznos ha tudok angolul. Bármilyen tanács jöhet igazából, nem is tudom a kérdésem pontosan megfogalmazni, mert tanácstalan vagyok...lehet túlreagálom, lehet felveszem a matekot mégis, csak ha meg nem megy akkor még jobban lemaradok alapórához képest is.

2015. ápr. 23. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel pályaválasztási tanácsadót, minden suliban van elvileg, ő tud segíteni ebben.
2015. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!