Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a főiskola szünteti meg a...

Ha a főiskola szünteti meg a hallgatói jogviszonyomat, akkor is ki kell fizetnem az elhasznált féléveket? Ha igen, hogy működik a fizetés? Részletben lehet?

Figyelt kérdés
ekf
2015. ápr. 28. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal nem kell kifizetni, de ha mégis lehet részletfizetést kérni.

Kérdezd meg a TO-n.

2015. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem kellett, de neked már ki kell. Köszönd orbánnak. Intézménytől kérdezd, hogy lehet-e hitelben.
2015. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es erről légyszi dobj egy linket! Engem is érintene a dolog.

Köszi!

2015. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

A hallgatói szerződésre gondolsz vagy arra, hogy ezzel "szankcionálná" az intézmény, hogy nem szerezted meg a diplomát?

Nem mindegy.

2015. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha te már írtál alá hallgatói szerződést, akkor kell, mindenképpen.

Más esetben kérdezd az intézményt.

2015. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2014 szeptemberben kezdtem. Erre vagyok kíváncsi, hogy ha "kirúgatom" akkor kell e fizetni??? És ha magamtól iratkozok ki.?
2015. ápr. 28. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp kell. Pont az a lényege a hallgatói szerződésnek, hogy ne hagyják félbe az egyetemet az emberek. Semmivel sem jobb az, ha kirúgnak, mint ha magadtól hagyod abba, mert feltételezem jó oka volt rá az intézménynek, hogy kirúgjon.
2015. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!