Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 50 igazolatlannal felvesznek...

50 igazolatlannal felvesznek fősulira?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek vennenek fel, hogy azt is ellogd?
2015. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szarnak arra, hogy mennyi igazolatlanod van.
2015. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Senki se nézi az igazolatlanokat, viszont ha ennyire vagy képben azzal kapcsolatban, mi számít bele a felvételibe, akkor nem fognak felvenni fősulira, ez biztos :D
2015. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én kerestem mindenfele neten is, viszont nem találtam hogy mennyire nézik az igazalotlan orákat, ezért is irtam ki ide, és köszi a segitséget.
2015. máj. 1. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nem találtál erről semmit, mert egyáltalán nem nézik. Ideje lenne utánanézned annak, hogyan történik a pontszámítás, mert elég nagy bajban leszel ilyen hiányos ismeretekkel!
2015. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyjáól mindennek utána néztem... és van ki segíteni mármint ismerősöm egyetemista, viszont még ő sem tudta megmondani, hogy nézik e az igazolatlan hiányzásokat vagy sem,ezért is írtam ide, de már tudom akkor hogy nem nézik.
2015. máj. 1. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:

"ismerősöm egyetemista, viszont még ő sem tudta megmondani, hogy nézik e az igazolatlan hiányzásokat vagy sem"


Azért azt kétlem, hogy valaki úgy ment végig a felsőoktatási felvételin, hogy ilyen dolgokkal nincs tisztában... Gratulálok az ismerősödnek... :D

2015. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pulya :D
2015. máj. 2. 20:17
 9/10 anonim válasza:
Nem értem, miért kellene egy olyan diáknak az igazolatlan órákkal kapcsolatban utánanézni a dolgoknak, ha még igazolt órája is alig volt... Ezek voltak a legkisebb gondjaim, nem (számomra) haszontalan dolgoknak néztem utána, hanem emelt szintű érettségire tanultam... Kedves gyik válaszolók.
2015. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pontszámításnak nyilván utánanéztél te is, mert az ugye elég fontos... na már most akinek rendben vannak az értelmi képességei, az felfogja, hogy ha nincs oda írva valami, hogy azért bármilyen pont vagy pontlevonás járna, akkor nyilván a legkevésbé sem veszik figyelembe. Ennyi erővel az is felmerülhetne valakiben, hogy figyelembe veszik-e, milyen jelű osztályba járt...
2015. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!